Posunúť vyššie
Späť Poslať e-mailom Zdielať na facebooku

Popis výletu

Tento výlet je ideálny nielen pre tých, čo si už golf obľúbili, ale aj pre tých, ktorí by si ho radi vyskúšali po prvý raz. Bola by škoda nevyužiť, že jedno kvalitne vybavené golfové ihrisko je priamo v Bratislave, takže po odreagovanie na greene netreba cestovať ďaleko. Z Dúbravky na Poľný Mlyn v Záhorskej Bystrici, kde sídli Golf Club Carpatia, ste autom už za štvrť hodinu.
Výhodou sú popri dobrej dostupnosti aj ústretové otváracie hodiny, cez pracovné dni už od štvrť na sedem ráno, pre tých, ktorí radi štartujú rána pokorenými športovými výzvami. Príjemné prostredie Carpatie má všetko, čo golfisti potrebujú pre komfort a sústredenie, nezávisle od toho, či sú začiatočníci alebo hrajú na profi úrovni. Užijete si pohodu a ticho, aké by ste od mestského golfového ihriska ani nečakali. Kým to rozbalíte na 9-jamkovom ihrisku, môžete sa zdokonaľovať v hre na tréningových plochách s rozlohou až 50 000 m2. Na záver svoje víťazstvá oslávite občerstvením v ClubHouse alebo na terase s výhľadom na driving range.

Zaujímavosti o golfe
Výlet za golfom je 3v1. Užijete si čerstvý vzduch, vylepšíte kondičku a upevníte priateľstvá pri kultivovanej športovej zábave. Vedeli ste, že za hodinu hry spálite až 431 kalórii? Pravdaže, len ak uprednostníte peší presun pred jazdou na golfovom vozíku.

Rezervujte si termín alebo zistite viac na www.golf-carpatia.sk

Mapa

Mapa

Galéria

Späť

Pozvite na výlet kamarátov

Viete o niekom, kto by si tento výlet zaručene užil? Pošlite mu tip e-mailom a vyrazte spolu za dobrodružstvom.

Čo si zabaliť

• Pohodlné športové oblečenie
• Obuv s pevnou podrážkou pre lepšiu stabilitu pri odpale
• Športovú šiltovku

Tipy na cestu

Parkovať môžete priamo v areáli Carpatie, kapacita tamojšieho parkoviska je 25 automobilov.

Bývajte na blízku